Portiekflat Nieuw-Schoonoord 161 Velp

Nieuw-Schoonoord 161, 6881 TV Velp

67 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Nieuw-Schoonoord 161 is een portiekflat in Velp, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €499.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nieuw-Schoonoord 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuw-Schoonoord 161

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Velp

7585 Inwoners
3765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3625 Woningvoorraad
€499.000 Gem. woningwaarde Velp-Noord boven spoorlijn
70% Koopwoningen
2.767 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuw-Schoonoord 161

Vergelijkbare woningen in Velp

Veelgestelde vragen over Nieuw-Schoonoord 161

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuw-Schoonoord 161?

De prijsindicatie voor Nieuw-Schoonoord 161 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Velp-Noord boven spoorlijn is €499.000. Dat komt neer op circa €7.448 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuw-Schoonoord 161 zich tot de wijk Velp-Noord boven spoorlijn?

Nieuw-Schoonoord 161 is een portiekflat van 67 m² in de wijk Velp-Noord boven spoorlijn. De buurt telt 3.625 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.767 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuw-Schoonoord 161?

Nieuw-Schoonoord 161 is een portiekflat in Velp-Noord boven spoorlijn, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuw-Schoonoord 161 vergeleken met de buurt?

Nieuw-Schoonoord 161 heeft 67 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Velp-Noord boven spoorlijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €499.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuw-Schoonoord 161 en wat betekent dat?

Nieuw-Schoonoord 161 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuw-Schoonoord 161?

Nieuw-Schoonoord 161 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Velp-Noord boven spoorlijn?

De wijk Velp-Noord boven spoorlijn in Velp (Gelderland) kenmerkt zich door 7.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €499.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Velp-Noord boven spoorlijn?

Vanuit Nieuw-Schoonoord 161 in Velp-Noord boven spoorlijn bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.