Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 1816 m²
- Perceeloppervlakte
- 2810 m²
- Inhoud
- 9003 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Run 5421 is een niet-woning in Veldhoven, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 1816 m² en een perceel van 2810 m². Het energielabel is B.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Run 5421
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
0,7 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
8,3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
1,2 kmApotheek
1,2 kmZiekenhuis
2,2 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,7 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
3,3 kmDe Run 5421 ligt in de buurt Veldhoven in Veldhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.480 inwoners en 2.341 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 78% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 518.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 37 meter
· omgevingsvergunning · 37 meter
· omgevingsmelding · 86 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldhoven €518.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Run 5421 is een niet-woning van 1816 m² in de CBS-buurt Veldhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.341 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.525 inwoners per km².
De Run 5421 is een niet-woning in Veldhoven, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
De Run 5421 heeft 1816 m² woonoppervlakte en 9003 m³ inhoud. Het perceel is 2810 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldhoven €518.000.
De Run 5421 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-12-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 40.30 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Veldhoven in Veldhoven (Noord-Brabant) 5.480 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €518.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldhoven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 8,3 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldhoven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldhoven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.
Een woningrapport voor De Run 5421 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Veldhoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Veldhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.