Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Tijmveld 48 Veghel

Tijmveld 48, 5467 NC Veghel

138 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Tijmveld 48 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Veghel, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 195 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tijmveld 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tijmveld 48

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

17.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Veghel

1650 Inwoners
695 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bunderse Hoek Noord
80% Koopwoningen
3.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tijmveld 48

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Tijmveld 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Tijmveld 48?

De prijsindicatie voor Tijmveld 48 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunderse Hoek Noord is €374.000. Dat komt neer op circa €2.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tijmveld 48 zich tot de wijk Bunderse Hoek Noord?

Tijmveld 48 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 138 m² in de wijk Bunderse Hoek Noord. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tijmveld 48?

Tijmveld 48 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Bunderse Hoek Noord, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tijmveld 48 vergeleken met de buurt?

Tijmveld 48 heeft 138 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Bunderse Hoek Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tijmveld 48 en wat betekent dat?

Tijmveld 48 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-05-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tijmveld 48?

Tijmveld 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Bunderse Hoek Noord?

De wijk Bunderse Hoek Noord in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunderse Hoek Noord?

Vanuit Tijmveld 48 in Bunderse Hoek Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 17.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.