Streetview Lepelbladveld 3 Veghel

Lepelbladveld 3, 5467 KR Veghel

235 m² Bouwjaar 1990 9 kamers 5 slaapkamers Label B

Lepelbladveld 3 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 627 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
627 m²
Inhoud
790 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lepelbladveld 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lepelbladveld 3

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

17.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Veghel

1650 Inwoners
695 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bunderse Hoek Noord
80% Koopwoningen
3.560 Inwoners per km²

Locatie van Lepelbladveld 3

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Lepelbladveld 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Lepelbladveld 3?

De prijsindicatie voor Lepelbladveld 3 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Bunderse Hoek Noord is €374.000. Dat komt neer op circa €1.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lepelbladveld 3 zich tot de wijk Bunderse Hoek Noord?

Lepelbladveld 3 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Bunderse Hoek Noord. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lepelbladveld 3?

Lepelbladveld 3 is een woonhuis in Bunderse Hoek Noord, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lepelbladveld 3 vergeleken met de buurt?

Lepelbladveld 3 heeft 235 m² woonoppervlakte en 790 m³ inhoud. Het perceel is 627 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bunderse Hoek Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lepelbladveld 3 en wat betekent dat?

Lepelbladveld 3 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Lepelbladveld 3?

Lepelbladveld 3 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bunderse Hoek Noord?

De wijk Bunderse Hoek Noord in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunderse Hoek Noord?

Vanuit Lepelbladveld 3 in Bunderse Hoek Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 17.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.