Tussenwoning Cederlaar 114 Veghel

Cederlaar 114, 5467 HJ Veghel

127 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Cederlaar 114 is een tussenwoning in Veghel, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 159 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Cederlaar 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cederlaar 114

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2290 Inwoners
975 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
965 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Laarbunders
80% Koopwoningen
3.977 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cederlaar 114

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Cederlaar 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Cederlaar 114?

De prijsindicatie voor Cederlaar 114 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Laarbunders is €372.000. Dat komt neer op circa €2.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cederlaar 114 zich tot de wijk Laarbunders?

Cederlaar 114 is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Laarbunders. De buurt telt 965 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.977 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cederlaar 114?

Cederlaar 114 is een tussenwoning in Laarbunders, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cederlaar 114 vergeleken met de buurt?

Cederlaar 114 heeft 127 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Laarbunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cederlaar 114 en wat betekent dat?

Cederlaar 114 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cederlaar 114?

Cederlaar 114 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Laarbunders?

De wijk Laarbunders in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laarbunders?

Vanuit Cederlaar 114 in Laarbunders bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 18 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Laarbunders?

Zorg en onderwijs in de buurt van Cederlaar 114: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Laarbunders?

Recreatie nabij Laarbunders: restaurant (1.2 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Cederlaar 114?

Cederlaar 114 is verkocht in de periode 2021 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €190.000 tot €240.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Laarbunders is €372.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Cederlaar 114?

Een woningrapport voor Cederlaar 114 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Laarbunders. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen