Streetview Sterndonk 18 Veghel

Sterndonk 18, 5467 DW Veghel

156 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Sterndonk 18 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 130 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sterndonk 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterndonk 18

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1485 Inwoners
630 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Busselbunders
79% Koopwoningen
5.452 Inwoners per km²

Locatie van Sterndonk 18

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Sterndonk 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterndonk 18?

De prijsindicatie voor Sterndonk 18 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Busselbunders is €353.000. Dat komt neer op circa €2.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterndonk 18 zich tot de wijk Busselbunders?

Sterndonk 18 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Busselbunders. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterndonk 18?

Sterndonk 18 is een woonhuis in Busselbunders, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sterndonk 18 vergeleken met de buurt?

Sterndonk 18 heeft 156 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Busselbunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterndonk 18 en wat betekent dat?

Sterndonk 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sterndonk 18?

Sterndonk 18 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Busselbunders?

De wijk Busselbunders in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Busselbunders?

Vanuit Sterndonk 18 in Busselbunders bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 17.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.