Eengezinswoning, tussenwoning Fazantendonk 44 Veghel

Fazantendonk 44, 5467 DL Veghel

117 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Fazantendonk 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Veghel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 150 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park en aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Fazantendonk 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fazantendonk 44

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1485 Inwoners
630 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Busselbunders
79% Koopwoningen
5.452 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fazantendonk 44

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Fazantendonk 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Fazantendonk 44?

De prijsindicatie voor Fazantendonk 44 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Busselbunders is €353.000. Dat komt neer op circa €3.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fazantendonk 44 zich tot de wijk Busselbunders?

Fazantendonk 44 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Busselbunders. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fazantendonk 44?

Fazantendonk 44 is een eengezinswoning, tussenwoning in Busselbunders, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Fazantendonk 44 vergeleken met de buurt?

Fazantendonk 44 heeft 117 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Busselbunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fazantendonk 44 en wat betekent dat?

Fazantendonk 44 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fazantendonk 44?

Fazantendonk 44 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Busselbunders?

De wijk Busselbunders in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Busselbunders?

Vanuit Fazantendonk 44 in Busselbunders bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 17.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.