Streetview Plevierdonk 23 Veghel

Plevierdonk 23, 5467 CT Veghel

170 m² Bouwjaar 1978 Label A+

Plevierdonk 23 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 585 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
585 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Plevierdonk 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plevierdonk 23

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
142.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.8%
CO₂-emissie
17.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1485 Inwoners
630 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Busselbunders
79% Koopwoningen
5.452 Inwoners per km²

Locatie van Plevierdonk 23

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Plevierdonk 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Plevierdonk 23?

De prijsindicatie voor Plevierdonk 23 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Busselbunders is €353.000. Dat komt neer op circa €2.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plevierdonk 23 zich tot de wijk Busselbunders?

Plevierdonk 23 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Busselbunders. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plevierdonk 23?

Plevierdonk 23 is een woonhuis in Busselbunders, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Plevierdonk 23 vergeleken met de buurt?

Plevierdonk 23 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 585 m². In Busselbunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plevierdonk 23 en wat betekent dat?

Plevierdonk 23 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.15 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Busselbunders?

De wijk Busselbunders in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Busselbunders?

Vanuit Plevierdonk 23 in Busselbunders bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 17.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Busselbunders?

Zorg en onderwijs in de buurt van Plevierdonk 23: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.