Eengezinswoning, tussenwoning Snipdonk 59 Veghel

Snipdonk 59, 5467 AG Veghel

130 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Snipdonk 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Veghel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
478 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Snipdonk 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Snipdonk 59

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Veghel

1000 Inwoners
405 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
403 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Heibunders
74% Koopwoningen
5.158 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Snipdonk 59

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Snipdonk 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Snipdonk 59?

De prijsindicatie voor Snipdonk 59 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Heibunders is €311.000. Dat komt neer op circa €2.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Snipdonk 59 zich tot de wijk Heibunders?

Snipdonk 59 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Heibunders. De buurt telt 403 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.158 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Snipdonk 59?

Snipdonk 59 is een eengezinswoning, tussenwoning in Heibunders, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Snipdonk 59 vergeleken met de buurt?

Snipdonk 59 heeft 130 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Heibunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Snipdonk 59 en wat betekent dat?

Snipdonk 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Snipdonk 59?

Snipdonk 59 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Heibunders?

De wijk Heibunders in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heibunders?

Vanuit Snipdonk 59 in Heibunders bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 17.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.