Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 1985 m²
Grootdonkweg 5 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 1985 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grootdonkweg 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
15 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
13.5 kmRestaurant
1.8 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Eerde is €577.000. Dat komt neer op circa €2.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrootdonkweg 5 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Buitengebied Eerde. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².
Grootdonkweg 5 is een woonhuis in Buitengebied Eerde, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Grootdonkweg 5 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1985 m². In Buitengebied Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grootdonkweg 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Grootdonkweg 5 in Buitengebied Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grootdonkweg 5: ziekenhuis op 13.5 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 6 km.