Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 64 m²
Den Binnen 13 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Den Binnen 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
4.1 kmTreinstation
15.2 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
1.7 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Eerde is €438.000. Dat komt neer op circa €6.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDen Binnen 13 is een woonhuis van 64 m² in de wijk Eerde. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.319 inwoners per km².
Den Binnen 13 is een woonhuis in Eerde, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Den Binnen 13 heeft 64 m² woonoppervlakte. In Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Den Binnen 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.3 kg/jaar.
De wijk Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Den Binnen 13 in Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Den Binnen 13: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.7 km.
Recreatie nabij Eerde: restaurant (1.7 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Den Binnen 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Eerde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.