Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 409 m²
Boomstraat 4 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 409 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boomstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
4.1 kmTreinstation
15.2 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
1.7 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Eerde is €438.000. Dat komt neer op circa €1.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoomstraat 4 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Eerde. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.319 inwoners per km².
Boomstraat 4 is een woonhuis in Eerde, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Boomstraat 4 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 409 m². In Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Boomstraat 4 in Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boomstraat 4: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.7 km.
Recreatie nabij Eerde: restaurant (1.7 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Boomstraat 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Eerde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.