Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Boomstraat 22 Veghel

Boomstraat 22, 5466 PT Veghel

117 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Boomstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veghel, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 506 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
506 m²
Inhoud
622 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Boomstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boomstraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (95.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Veghel

1170 Inwoners
490 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Eerde
80% Koopwoningen
2.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boomstraat 22

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Boomstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Boomstraat 22?

De prijsindicatie voor Boomstraat 22 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Eerde is €438.000. Dat komt neer op circa €3.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boomstraat 22 zich tot de wijk Eerde?

Boomstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 117 m² in de wijk Eerde. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boomstraat 22?

Boomstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Eerde, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boomstraat 22 vergeleken met de buurt?

Boomstraat 22 heeft 117 m² woonoppervlakte en 622 m³ inhoud. Het perceel is 506 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boomstraat 22 en wat betekent dat?

Boomstraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boomstraat 22?

Boomstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 95 m².

Hoe is de woningmarkt in Eerde?

De wijk Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eerde?

Vanuit Boomstraat 22 in Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.