Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 1460 m²
Molenweg 3 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 1460 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
15 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
13.5 kmRestaurant
1.8 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Eerde is €577.000. Dat komt neer op circa €395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenweg 3 is een woonhuis van 1460 m² in de wijk Buitengebied Eerde. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 95 inwoners per km².
Molenweg 3 is een woonhuis in Buitengebied Eerde, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Molenweg 3 heeft 1460 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenweg 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-11-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.92 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Molenweg 3 in Buitengebied Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 15 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenweg 3: ziekenhuis op 13.5 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 6 km.
Recreatie nabij Buitengebied Eerde: restaurant (1.8 km), cafe (1.2 km).