Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Bergweg 10 Veghel

Bergweg 10, 5466 PK Veghel

183 m² Bouwjaar 1996 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Bergweg 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veghel, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 375 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bergweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergweg 10

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (189.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Veghel

1170 Inwoners
490 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Eerde
80% Koopwoningen
2.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bergweg 10

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Bergweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergweg 10?

De prijsindicatie voor Bergweg 10 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Eerde is €438.000. Dat komt neer op circa €2.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergweg 10 zich tot de wijk Eerde?

Bergweg 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 183 m² in de wijk Eerde. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergweg 10?

Bergweg 10 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Eerde, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bergweg 10 vergeleken met de buurt?

Bergweg 10 heeft 183 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergweg 10 en wat betekent dat?

Bergweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergweg 10?

Bergweg 10 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. De tuin is 189 m².

Hoe is de woningmarkt in Eerde?

De wijk Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eerde?

Vanuit Bergweg 10 in Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.