Eengezinswoning, vrijstaande woning Kerkhoefweg 14 Veghel

Kerkhoefweg 14, 5466 PH Veghel

200 m² Bouwjaar 1998 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Kerkhoefweg 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Veghel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 602 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
602 m²
Inhoud
718 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kerkhoefweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkhoefweg 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.8%
CO₂-emissie
28.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (405.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Veghel

1170 Inwoners
490 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Eerde
80% Koopwoningen
2.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkhoefweg 14

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Kerkhoefweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkhoefweg 14?

De prijsindicatie voor Kerkhoefweg 14 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Eerde is €438.000. Dat komt neer op circa €2.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkhoefweg 14 zich tot de wijk Eerde?

Kerkhoefweg 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 200 m² in de wijk Eerde. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkhoefweg 14?

Kerkhoefweg 14 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Eerde, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kerkhoefweg 14 vergeleken met de buurt?

Kerkhoefweg 14 heeft 200 m² woonoppervlakte en 718 m³ inhoud. Het perceel is 602 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Eerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkhoefweg 14 en wat betekent dat?

Kerkhoefweg 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkhoefweg 14?

Kerkhoefweg 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 405 m².

Hoe is de woningmarkt in Eerde?

De wijk Eerde in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eerde?

Vanuit Kerkhoefweg 14 in Eerde bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.