Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 96 m²
Klaverhoeve 34 is een woning in Veghel, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klaverhoeve 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
4.9 kmHuisarts
4.8 kmTreinstation
16.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
5.1 kmZiekenhuis
13.1 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zijtaart is €612.000. Dat komt neer op circa €6.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlaverhoeve 34 is een woning van 96 m² in de wijk Buitengebied Zijtaart. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².
Klaverhoeve 34 is een woning in Buitengebied Zijtaart, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Klaverhoeve 34 heeft 96 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Klaverhoeve 34 in Buitengebied Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klaverhoeve 34: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 6.6 km.
Recreatie nabij Buitengebied Zijtaart: restaurant (1.4 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Klaverhoeve 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Zijtaart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.