Streetview Klaverhoeve 2 Veghel

Klaverhoeve 2, 5465 SM Veghel

108 m² Bouwjaar 2025

Klaverhoeve 2 is een woning in Veghel, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
108 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Klaverhoeve 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

16.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Veghel

915 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Zijtaart
83% Koopwoningen
2.325 Inwoners per km²

Locatie van Klaverhoeve 2

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Klaverhoeve 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverhoeve 2?

De gemiddelde woningwaarde in Zijtaart is €433.000. Dat komt neer op circa €4.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverhoeve 2 zich tot de wijk Zijtaart?

Klaverhoeve 2 is een woning van 108 m² in de wijk Zijtaart. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverhoeve 2?

Klaverhoeve 2 is een woning in Zijtaart, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Klaverhoeve 2 vergeleken met de buurt?

Klaverhoeve 2 heeft 108 m² woonoppervlakte. In Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zijtaart?

De wijk Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Vanuit Klaverhoeve 2 in Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klaverhoeve 2: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zijtaart?

Recreatie nabij Zijtaart: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Klaverhoeve 2?

Een woningrapport voor Klaverhoeve 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zijtaart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.