Eengezinswoning, vrijstaande woning Pater Thijssenstraat 37 Veghel

Pater Thijssenstraat 37, 5465 SC Veghel

193 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Pater Thijssenstraat 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Veghel, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 351 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
351 m²
Inhoud
756 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pater Thijssenstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pater Thijssenstraat 37

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
116.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
66.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.5%
CO₂-emissie
15.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dubbel glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

16.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Veghel

915 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Zijtaart
83% Koopwoningen
2.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pater Thijssenstraat 37

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Pater Thijssenstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Pater Thijssenstraat 37?

De prijsindicatie voor Pater Thijssenstraat 37 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijtaart is €433.000. Dat komt neer op circa €2.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pater Thijssenstraat 37 zich tot de wijk Zijtaart?

Pater Thijssenstraat 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 193 m² in de wijk Zijtaart. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pater Thijssenstraat 37?

Pater Thijssenstraat 37 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zijtaart, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pater Thijssenstraat 37 vergeleken met de buurt?

Pater Thijssenstraat 37 heeft 193 m² woonoppervlakte en 756 m³ inhoud. Het perceel is 351 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pater Thijssenstraat 37 en wat betekent dat?

Pater Thijssenstraat 37 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-04-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pater Thijssenstraat 37?

Pater Thijssenstraat 37 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in Zijtaart?

De wijk Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Vanuit Pater Thijssenstraat 37 in Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.