Streetview Past. Kampstraat 28 Veghel

Past. Kampstraat 28, 5465 RR Veghel

121 m² Bouwjaar 2005 Label B

Past. Kampstraat 28 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en een perceel van 248 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
248 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Past. Kampstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. Kampstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

16.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Veghel

915 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Zijtaart
83% Koopwoningen
2.325 Inwoners per km²

Locatie van Past. Kampstraat 28

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Past. Kampstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. Kampstraat 28?

De prijsindicatie voor Past. Kampstraat 28 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijtaart is €433.000. Dat komt neer op circa €3.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. Kampstraat 28 zich tot de wijk Zijtaart?

Past. Kampstraat 28 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Zijtaart. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. Kampstraat 28?

Past. Kampstraat 28 is een woonhuis in Zijtaart, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Past. Kampstraat 28 vergeleken met de buurt?

Past. Kampstraat 28 heeft 121 m² woonoppervlakte. Het perceel is 248 m². In Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. Kampstraat 28 en wat betekent dat?

Past. Kampstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zijtaart?

De wijk Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Vanuit Past. Kampstraat 28 in Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Past. Kampstraat 28: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.4 km.