Vrijstaande woning Past. Clercxstraat 64 Veghel

Past. Clercxstraat 64, 5465 RJ Veghel

189 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 5 slaapkamers Label A

Past. Clercxstraat 64 is een vrijstaande woning in Veghel, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 354 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
354 m²
Inhoud
690 m³
Kamers
5
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Past. Clercxstraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. Clercxstraat 64

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

16.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Veghel

915 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Zijtaart
83% Koopwoningen
2.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Past. Clercxstraat 64

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Past. Clercxstraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. Clercxstraat 64?

De prijsindicatie voor Past. Clercxstraat 64 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijtaart is €433.000. Dat komt neer op circa €2.291 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. Clercxstraat 64 zich tot de wijk Zijtaart?

Past. Clercxstraat 64 is een vrijstaande woning van 189 m² in de wijk Zijtaart. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. Clercxstraat 64?

Past. Clercxstraat 64 is een vrijstaande woning in Zijtaart, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Past. Clercxstraat 64 vergeleken met de buurt?

Past. Clercxstraat 64 heeft 189 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Het perceel is 354 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. Clercxstraat 64 en wat betekent dat?

Past. Clercxstraat 64 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Past. Clercxstraat 64?

Past. Clercxstraat 64 heeft 5 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zijtaart?

De wijk Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijtaart?

Vanuit Past. Clercxstraat 64 in Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.