Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 1720 m²
Past. Clercxstraat 9 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 1720 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Past. Clercxstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
4.7 kmHuisarts
4.5 kmTreinstation
16.8 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
6.4 kmApotheek
4.9 kmZiekenhuis
13.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
4.9 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zijtaart is €433.000. Dat komt neer op circa €2.072 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPast. Clercxstraat 9 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Zijtaart. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.325 inwoners per km².
Past. Clercxstraat 9 is een woonhuis in Zijtaart, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Past. Clercxstraat 9 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1720 m². In Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Past. Clercxstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Past. Clercxstraat 9 in Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 16.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Past. Clercxstraat 9: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.4 km.
Recreatie nabij Zijtaart: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).