Streetview Lage Biezen 1 Veghel

Lage Biezen 1, 5465 PT Veghel

440 m² Bouwjaar 1880 1 kamers Label F

Lage Biezen 1 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 440 m², een perceel van 5395 m² en 1 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
440 m²
Perceeloppervlakte
5395 m²
Inhoud
1440 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lage Biezen 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage Biezen 1

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

16.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Veghel

725 Inwoners
295 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€612.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zijtaart
93% Koopwoningen
121 Inwoners per km²

Locatie van Lage Biezen 1

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Lage Biezen 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage Biezen 1?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zijtaart is €612.000. Dat komt neer op circa €1.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage Biezen 1 zich tot de wijk Buitengebied Zijtaart?

Lage Biezen 1 is een woonhuis van 440 m² in de wijk Buitengebied Zijtaart. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage Biezen 1?

Lage Biezen 1 is een woonhuis in Buitengebied Zijtaart, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lage Biezen 1 vergeleken met de buurt?

Lage Biezen 1 heeft 440 m² woonoppervlakte en 1440 m³ inhoud. Het perceel is 5395 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 440 m² per kamer. In Buitengebied Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage Biezen 1 en wat betekent dat?

Lage Biezen 1 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-12-17. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lage Biezen 1?

Lage Biezen 1 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zijtaart?

De wijk Buitengebied Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zijtaart?

Vanuit Lage Biezen 1 in Buitengebied Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.