Streetview Corsica 10 Veghel

Corsica 10, 5465 PS Veghel

149 m² Bouwjaar 1869 Label A

Corsica 10 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1869. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 945 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1869
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
945 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Corsica 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Corsica 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
139.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.8%
CO₂-emissie
25.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

16.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Veghel

725 Inwoners
295 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€612.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zijtaart
93% Koopwoningen
121 Inwoners per km²

Locatie van Corsica 10

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Corsica 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Corsica 10?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zijtaart is €612.000. Dat komt neer op circa €4.107 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Corsica 10 zich tot de wijk Buitengebied Zijtaart?

Corsica 10 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Buitengebied Zijtaart. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Corsica 10?

Corsica 10 is een woonhuis in Buitengebied Zijtaart, gebouwd in 1869 (157 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Corsica 10 vergeleken met de buurt?

Corsica 10 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 945 m². In Buitengebied Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Corsica 10 en wat betekent dat?

Corsica 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zijtaart?

De wijk Buitengebied Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zijtaart?

Vanuit Corsica 10 in Buitengebied Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Zijtaart?