Streetview Reibroekstraat 2 Veghel

Reibroekstraat 2, 5465 PN Veghel

292 m² Bouwjaar 1962

Reibroekstraat 2 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m² en een perceel van 857 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €612.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
292 m²
Perceeloppervlakte
857 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Reibroekstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.8 km
Vervoer

Treinstation

16.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

5.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Veghel

725 Inwoners
295 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€612.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zijtaart
93% Koopwoningen
121 Inwoners per km²

Locatie van Reibroekstraat 2

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Reibroekstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Reibroekstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zijtaart is €612.000. Dat komt neer op circa €2.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reibroekstraat 2 zich tot de wijk Buitengebied Zijtaart?

Reibroekstraat 2 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Buitengebied Zijtaart. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reibroekstraat 2?

Reibroekstraat 2 is een woonhuis in Buitengebied Zijtaart, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Reibroekstraat 2 vergeleken met de buurt?

Reibroekstraat 2 heeft 292 m² woonoppervlakte. Het perceel is 857 m². In Buitengebied Zijtaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €612.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zijtaart?

De wijk Buitengebied Zijtaart in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €612.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zijtaart?

Vanuit Reibroekstraat 2 in Buitengebied Zijtaart bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.8 km, treinstation op 16.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Zijtaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Reibroekstraat 2: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 5.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 6.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Zijtaart?

Recreatie nabij Buitengebied Zijtaart: restaurant (1.4 km), cafe (1.5 km).