Streetview Meester Schendelerstraat 13 Veghel

Meester Schendelerstraat 13, 5464 RD Veghel

215 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Meester Schendelerstraat 13 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 1486 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
1486 m²
Inhoud
989 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Meester Schendelerstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meester Schendelerstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1205 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Mariaheide
86% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Meester Schendelerstraat 13

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Meester Schendelerstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Meester Schendelerstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €2.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meester Schendelerstraat 13 zich tot de wijk Mariaheide?

Meester Schendelerstraat 13 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meester Schendelerstraat 13?

Meester Schendelerstraat 13 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meester Schendelerstraat 13 vergeleken met de buurt?

Meester Schendelerstraat 13 heeft 215 m² woonoppervlakte en 989 m³ inhoud. Het perceel is 1486 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meester Schendelerstraat 13 en wat betekent dat?

Meester Schendelerstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-03-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meester Schendelerstraat 13?

Meester Schendelerstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mariaheide?

De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariaheide?

Vanuit Meester Schendelerstraat 13 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.