2-onder-1-kapwoning Ketelven 102 Veghel

Ketelven 102, 5464 PT Veghel

151 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Ketelven 102 is een 2-onder-1-kapwoning in Veghel, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 221 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ketelven 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ketelven 102

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.2%
CO₂-emissie
21.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2015 Inwoners
750 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde 't Ven Oost
71% Koopwoningen
4.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ketelven 102

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Ketelven 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Ketelven 102?

De prijsindicatie voor Ketelven 102 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Ven Oost is €407.000. Dat komt neer op circa €2.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ketelven 102 zich tot de wijk 't Ven Oost?

Ketelven 102 is een 2-onder-1-kapwoning van 151 m² in de wijk 't Ven Oost. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ketelven 102?

Ketelven 102 is een 2-onder-1-kapwoning in 't Ven Oost, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ketelven 102 vergeleken met de buurt?

Ketelven 102 heeft 151 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In 't Ven Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ketelven 102 en wat betekent dat?

Ketelven 102 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ketelven 102?

Ketelven 102 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in 't Ven Oost?

De wijk 't Ven Oost in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven Oost?

Vanuit Ketelven 102 in 't Ven Oost bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 1.3 km.