Streetview Ketelven 15 Veghel

Ketelven 15, 5464 PS Veghel

112 m² Bouwjaar 2023

Ketelven 15 is een woning in Veghel, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
112 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ketelven 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2015 Inwoners
750 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde 't Ven Oost
71% Koopwoningen
4.610 Inwoners per km²

Locatie van Ketelven 15

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Ketelven 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Ketelven 15?

De gemiddelde woningwaarde in 't Ven Oost is €407.000. Dat komt neer op circa €3.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ketelven 15 zich tot de wijk 't Ven Oost?

Ketelven 15 is een woning van 112 m² in de wijk 't Ven Oost. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ketelven 15?

Ketelven 15 is een woning in 't Ven Oost, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ketelven 15 vergeleken met de buurt?

Ketelven 15 heeft 112 m² woonoppervlakte. In 't Ven Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Ven Oost?

De wijk 't Ven Oost in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven Oost?

Vanuit Ketelven 15 in 't Ven Oost bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Ven Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ketelven 15: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Ven Oost?

Recreatie nabij 't Ven Oost: restaurant (3.2 km), cafe (3.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Ketelven 15?

Een woningrapport voor Ketelven 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Ven Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.