Bovenwoning (appartement) Vlasven 112 Veghel

Vlasven 112, 5464 PP Veghel

100 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Vlasven 112 is een bovenwoning (appartement) in Veghel, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
331 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vlasven 112

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlasven 112

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2015 Inwoners
750 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde 't Ven Oost
71% Koopwoningen
4.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlasven 112

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Vlasven 112

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlasven 112?

De prijsindicatie voor Vlasven 112 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Ven Oost is €407.000. Dat komt neer op circa €4.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlasven 112 zich tot de wijk 't Ven Oost?

Vlasven 112 is een bovenwoning (appartement) van 100 m² in de wijk 't Ven Oost. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlasven 112?

Vlasven 112 is een bovenwoning (appartement) in 't Ven Oost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vlasven 112 vergeleken met de buurt?

Vlasven 112 heeft 100 m² woonoppervlakte en 331 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In 't Ven Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlasven 112 en wat betekent dat?

Vlasven 112 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlasven 112?

Vlasven 112 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in 't Ven Oost?

De wijk 't Ven Oost in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven Oost?

Vanuit Vlasven 112 in 't Ven Oost bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 1.3 km.