Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 336 m²
- Perceeloppervlakte
- 669 m²
- Inhoud
- 1340 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 5
Turfven 11 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 336 m², een perceel van 669 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Turfven 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
17 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
3.2 kmCafé
3.2 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Ven Oost is €407.000. Dat komt neer op circa €1.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTurfven 11 is een woonhuis van 336 m² in de wijk 't Ven Oost. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.610 inwoners per km².
Turfven 11 is een woonhuis in 't Ven Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Turfven 11 heeft 336 m² woonoppervlakte en 1340 m³ inhoud. Het perceel is 669 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In 't Ven Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Turfven 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.41 kg/jaar.
Turfven 11 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk 't Ven Oost in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Turfven 11 in 't Ven Oost bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Turfven 11: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.6 km.