Streetview Rietven 280 Veghel

Rietven 280, 5464 PB Veghel

168 m² Bouwjaar 1998

Rietven 280 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 477 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
477 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rietven 280

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2275 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde 't Ven West
83% Koopwoningen
4.202 Inwoners per km²

Locatie van Rietven 280

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Rietven 280

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietven 280?

De prijsindicatie voor Rietven 280 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Ven West is €420.000. Dat komt neer op circa €2.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietven 280 zich tot de wijk 't Ven West?

Rietven 280 is een woonhuis van 168 m² in de wijk 't Ven West. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietven 280?

Rietven 280 is een woonhuis in 't Ven West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rietven 280 vergeleken met de buurt?

Rietven 280 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 477 m². In 't Ven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Ven West?

De wijk 't Ven West in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven West?

Vanuit Rietven 280 in 't Ven West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Ven West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rietven 280: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Ven West?

Recreatie nabij 't Ven West: restaurant (2.3 km), cafe (2.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rietven 280?

De prijsindicatie ligt rond €395.000 tot €445.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in 't Ven West is €420.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.