Streetview Visven 150 Veghel

Visven 150, 5464 NL Veghel

251 m² Bouwjaar 2002 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Visven 150 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m², een perceel van 640 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
640 m²
Inhoud
963 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Visven 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Visven 150

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2275 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde 't Ven West
83% Koopwoningen
4.202 Inwoners per km²

Locatie van Visven 150

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Visven 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Visven 150?

De gemiddelde woningwaarde in 't Ven West is €420.000. Dat komt neer op circa €1.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Visven 150 zich tot de wijk 't Ven West?

Visven 150 is een woonhuis van 251 m² in de wijk 't Ven West. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Visven 150?

Visven 150 is een woonhuis in 't Ven West, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Visven 150 vergeleken met de buurt?

Visven 150 heeft 251 m² woonoppervlakte en 963 m³ inhoud. Het perceel is 640 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In 't Ven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Visven 150 en wat betekent dat?

Visven 150 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Visven 150?

Visven 150 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Ven West?

De wijk 't Ven West in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven West?

Vanuit Visven 150 in 't Ven West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.