Streetview Bosven 501 Veghel

Bosven 501, 5464 NG Veghel

378 m² Bouwjaar 2001

Bosven 501 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 378 m² en een perceel van 6249 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
378 m²
Perceeloppervlakte
6249 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bosven 501

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2275 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde 't Ven West
83% Koopwoningen
4.202 Inwoners per km²

Locatie van Bosven 501

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Bosven 501

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosven 501?

De gemiddelde woningwaarde in 't Ven West is €420.000. Dat komt neer op circa €1.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosven 501 zich tot de wijk 't Ven West?

Bosven 501 is een woonhuis van 378 m² in de wijk 't Ven West. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosven 501?

Bosven 501 is een woonhuis in 't Ven West, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bosven 501 vergeleken met de buurt?

Bosven 501 heeft 378 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6249 m². In 't Ven West ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Ven West?

De wijk 't Ven West in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven West?

Vanuit Bosven 501 in 't Ven West bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Ven West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bosven 501: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Ven West?

Recreatie nabij 't Ven West: restaurant (2.3 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bosven 501?

Een woningrapport voor Bosven 501 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Ven West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.