Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 840 m²
Beukelaarstraat 2 A is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 840 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beukelaarstraat 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
18.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Beukelaarstraat 2 A ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude ontginning is €628.000. Dat komt neer op circa €3.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeukelaarstraat 2 A is een woonhuis van 172 m² in de wijk Oude ontginning. De buurt telt 149 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 606 inwoners per km².
Beukelaarstraat 2 A is een woonhuis in Oude ontginning, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beukelaarstraat 2 A heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 840 m². In Oude ontginning ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oude ontginning in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Beukelaarstraat 2 A in Oude ontginning bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beukelaarstraat 2 A: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Oude ontginning: restaurant (1.7 km), cafe (1.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €285.000 tot €335.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oude ontginning is €628.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.