Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 227 m²
- Perceeloppervlakte
- 575 m²
- Inhoud
- 818 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Heuvel 25 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 575 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heuvel 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
18.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Heuvel 25 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude ontginning is €628.000. Dat komt neer op circa €2.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeuvel 25 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Oude ontginning. De buurt telt 149 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 606 inwoners per km².
Heuvel 25 is een woonhuis in Oude ontginning, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Heuvel 25 heeft 227 m² woonoppervlakte en 818 m³ inhoud. Het perceel is 575 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oude ontginning ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heuvel 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-01-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Heuvel 25 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oude ontginning in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Heuvel 25 in Oude ontginning bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heuvel 25: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.8 km.