Streetview Heuvel 7 Veghel

Heuvel 7, 5463 XB Veghel

132 m² Bouwjaar 1932 3 kamers Label F

Heuvel 7 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 1090 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
1090 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Heuvel 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heuvel 7

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

18.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Veghel

420 Inwoners
150 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
149 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Oude ontginning
95% Koopwoningen
606 Inwoners per km²

Locatie van Heuvel 7

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Heuvel 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Heuvel 7?

De prijsindicatie voor Heuvel 7 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude ontginning is €628.000. Dat komt neer op circa €4.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heuvel 7 zich tot de wijk Oude ontginning?

Heuvel 7 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Oude ontginning. De buurt telt 149 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heuvel 7?

Heuvel 7 is een woonhuis in Oude ontginning, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heuvel 7 vergeleken met de buurt?

Heuvel 7 heeft 132 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 1090 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Oude ontginning ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heuvel 7 en wat betekent dat?

Heuvel 7 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-07-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heuvel 7?

Heuvel 7 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oude ontginning?

De wijk Oude ontginning in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude ontginning?

Vanuit Heuvel 7 in Oude ontginning bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.