Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Inhoud
- 855 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €785.000 tot €885.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2025
Heuvel 12 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heuvel 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
18.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
8.7 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.2 km2 zeer royale bouwkavels in Veghels BuitenHet bestemmingsplan is onherroepelijk goedgekeurd.BP.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Heuvel 12 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude ontginning is €628.000. Dat komt neer op circa €3.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeuvel 12 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Oude ontginning. De buurt telt 149 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 606 inwoners per km².
Heuvel 12 is een woonhuis in Oude ontginning, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Heuvel 12 heeft 198 m² woonoppervlakte en 855 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oude ontginning ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heuvel 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.49 kg/jaar.
Heuvel 12 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oude ontginning in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Heuvel 12 in Oude ontginning bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heuvel 12: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.8 km.