Streetview IJsselstraat 70 Veghel

IJsselstraat 70, 5463 NL Veghel

165 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label E

IJsselstraat 70 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 310 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor IJsselstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJsselstraat 70

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
204.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

18.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Veghel

1960 Inwoners
830 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
785 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Leest
67% Koopwoningen
4.854 Inwoners per km²

Locatie van IJsselstraat 70

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over IJsselstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van IJsselstraat 70?

De gemiddelde woningwaarde in Leest is €312.000. Dat komt neer op circa €1.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJsselstraat 70 zich tot de wijk Leest?

IJsselstraat 70 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Leest. De buurt telt 785 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJsselstraat 70?

IJsselstraat 70 is een woonhuis in Leest, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is IJsselstraat 70 vergeleken met de buurt?

IJsselstraat 70 heeft 165 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Leest ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJsselstraat 70 en wat betekent dat?

IJsselstraat 70 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-04-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJsselstraat 70?

IJsselstraat 70 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leest?

De wijk Leest in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leest?

Vanuit IJsselstraat 70 in Leest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 18.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.