Eengezinswoning, tussenwoning Hubertshoeve 19 Veghel

Hubertshoeve 19, 5463 LN Veghel

88 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Hubertshoeve 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Veghel, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
392 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hubertshoeve 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hubertshoeve 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

19.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Veghel

1155 Inwoners
470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Erpseweg Zuid
66% Koopwoningen
1.167 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hubertshoeve 19

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Hubertshoeve 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Hubertshoeve 19?

De prijsindicatie voor Hubertshoeve 19 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Erpseweg Zuid is €423.000. Dat komt neer op circa €4.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hubertshoeve 19 zich tot de wijk Erpseweg Zuid?

Hubertshoeve 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 88 m² in de wijk Erpseweg Zuid. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hubertshoeve 19?

Hubertshoeve 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Erpseweg Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hubertshoeve 19 vergeleken met de buurt?

Hubertshoeve 19 heeft 88 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Erpseweg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hubertshoeve 19 en wat betekent dat?

Hubertshoeve 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hubertshoeve 19?

Hubertshoeve 19 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Erpseweg Zuid?

De wijk Erpseweg Zuid in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erpseweg Zuid?

Vanuit Hubertshoeve 19 in Erpseweg Zuid bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 19.4 km, snelwegoprit op 3.8 km.