Streetview Herenakker 12 Veghel

Herenakker 12, 5463 LD Veghel

85 m² Bouwjaar 2020 Label A

Herenakker 12 is een woning in Veghel, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
85 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Herenakker 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenakker 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.3
CO₂-emissie
830.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

19.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Veghel

1155 Inwoners
470 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Erpseweg Zuid
66% Koopwoningen
1.167 Inwoners per km²

Locatie van Herenakker 12

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Herenakker 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenakker 12?

De gemiddelde woningwaarde in Erpseweg Zuid is €423.000. Dat komt neer op circa €4.976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenakker 12 zich tot de wijk Erpseweg Zuid?

Herenakker 12 is een woning van 85 m² in de wijk Erpseweg Zuid. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenakker 12?

Herenakker 12 is een woning in Erpseweg Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Herenakker 12 vergeleken met de buurt?

Herenakker 12 heeft 85 m² woonoppervlakte. In Erpseweg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenakker 12 en wat betekent dat?

Herenakker 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 830.84 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Erpseweg Zuid?

De wijk Erpseweg Zuid in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erpseweg Zuid?

Vanuit Herenakker 12 in Erpseweg Zuid bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 19.4 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Erpseweg Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Herenakker 12: ziekenhuis op 10.2 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.3 km.