Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 373 m²
Sandenburghlaan 65 is een woonhuis in Veere, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 373 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sandenburghlaan 65
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
5.8 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
6.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
7.3 kmRestaurant
1.5 kmCafé
6.5 kmBibliotheek
6.9 kmBioscoop
14.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zanddijk is €288.000. Dat komt neer op circa €1.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSandenburghlaan 65 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Zanddijk. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.216 inwoners per km².
Sandenburghlaan 65 is een woonhuis in Zanddijk, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sandenburghlaan 65 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 373 m². In Zanddijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sandenburghlaan 65 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Zanddijk in Veere (Zeeland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Sandenburghlaan 65 in Zanddijk bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sandenburghlaan 65: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 6.9 km.
Recreatie nabij Zanddijk: restaurant (1.5 km), cafe (6.5 km).