Streetview Burgemeester Gratamaplein 3 Veenoord

Burgemeester Gratamaplein 3, 7844 NM Veenoord

215 m² Bouwjaar 1971 Label C

Burgemeester Gratamaplein 3 is een woonhuis in Veenoord, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 782 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
782 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Gratamaplein 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Gratamaplein 3

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenoord

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Veenoord

2120 Inwoners
950 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
999 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Veenoord
55% Koopwoningen
804 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Gratamaplein 3

Vergelijkbare woningen in Veenoord

Veelgestelde vragen over Burgemeester Gratamaplein 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Gratamaplein 3?

De prijsindicatie voor Burgemeester Gratamaplein 3 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Veenoord is €230.000. Dat komt neer op circa €1.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Gratamaplein 3 zich tot de wijk Veenoord?

Burgemeester Gratamaplein 3 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Veenoord. De buurt telt 999 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 804 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Gratamaplein 3?

Burgemeester Gratamaplein 3 is een woonhuis in Veenoord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Gratamaplein 3 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Gratamaplein 3 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 782 m². In Veenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Gratamaplein 3 en wat betekent dat?

Burgemeester Gratamaplein 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Veenoord?

De wijk Veenoord in Veenoord (Drenthe) kenmerkt zich door 2.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veenoord?

Vanuit Burgemeester Gratamaplein 3 in Veenoord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Veenoord?