Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Mandenmaker 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Veenhuizen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 342 m² en 6 kamers. Het energielabel is A.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
342 m²
Inhoud
479 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Ligging
Aan rustige weg, In bosrijke omgeving, In woonwijk, Open ligging, Vrij uitzicht
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Veenhuizen
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,6 kmDagelijks
Supermarkt
7,1 kmGezondheid
Huisarts
6,9 kmVervoer
Treinstation
16,6 kmVervoer
Snelweg oprit
0,9 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
7,2 kmGezondheid
Apotheek
6,9 kmGezondheid
Ziekenhuis
15,6 kmHoreca
Restaurant
0,6 kmHoreca
Café
6,4 kmCultuur
Bibliotheek
7,1 kmCultuur
Bioscoop
15,6 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Veenhuizen
Mandenmaker 5 ligt in de buurt Veenhuizen in Veenhuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 930 inwoners en 352 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 84% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 326.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 7,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 6,9 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Veenhuizen.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Mandenmaker 5
Wat is de geschatte woningwaarde van Mandenmaker 5?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veenhuizen €326.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Mandenmaker 5 zich tot de CBS-buurt Veenhuizen?
Mandenmaker 5 is een 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de CBS-buurt Veenhuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 352 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 575 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Mandenmaker 5?
Mandenmaker 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Veenhuizen, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoe groot is Mandenmaker 5 vergeleken met de buurt?
Mandenmaker 5 heeft 141 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 342 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veenhuizen €326.000.
Wat is het energielabel van Mandenmaker 5 en wat betekent dat?
Mandenmaker 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Mandenmaker 5?
Mandenmaker 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
Hoe is de woningmarkt in Veenhuizen?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Veenhuizen in Veenhuizen (Drenthe) 930 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €326.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veenhuizen?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veenhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 6,9 km tot een huisarts, 16,6 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veenhuizen?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veenhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 15,6 km tot een ziekenhuis, 6,9 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 7,2 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Veenhuizen?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veenhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 6,4 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Mandenmaker 5?
Een woningrapport voor Mandenmaker 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Veenhuizen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Gratis tijdens de pilot
Klaar om te verkopen?
Niet elke makelaar in Veenhuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.