Streetview Van Buurenerf 4 Veenendaal

Van Buurenerf 4, 3907 MW Veenendaal

99 m² Bouwjaar 2014

Van Buurenerf 4 is een appartement in Veenendaal, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
99 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Buurenerf 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3325 Inwoners
1110 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Buurtstede
64% Koopwoningen
8.251 Inwoners per km²

Locatie van Van Buurenerf 4

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Van Buurenerf 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Buurenerf 4?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Dat komt neer op circa €4.626 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Buurenerf 4 zich tot de wijk Buurtstede?

Van Buurenerf 4 is een appartement van 99 m² in de wijk Buurtstede. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Buurenerf 4?

Van Buurenerf 4 is een appartement in Buurtstede, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Buurenerf 4 vergeleken met de buurt?

Van Buurenerf 4 heeft 99 m² woonoppervlakte. In Buurtstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buurtstede?

De wijk Buurtstede in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Vanuit Van Buurenerf 4 in Buurtstede bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Buurenerf 4: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buurtstede?

Recreatie nabij Buurtstede: restaurant (2.5 km), cafe (2.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Van Buurenerf 4?

Een woningrapport voor Van Buurenerf 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buurtstede. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2014, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.