Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 284 m²
Meentdijk 21 E is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meentdijk 21 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veenderij is €584.000. Dat komt neer op circa €2.056 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeentdijk 21 E is een woonhuis van 284 m² in de wijk Veenderij. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.214 inwoners per km².
Meentdijk 21 E is een woonhuis in Veenderij, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Meentdijk 21 E heeft 284 m² woonoppervlakte. In Veenderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meentdijk 21 E heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Veenderij in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Meentdijk 21 E in Veenderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meentdijk 21 E: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.
Recreatie nabij Veenderij: restaurant (2.4 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Meentdijk 21 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Veenderij. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.