Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Zandstraat 72 Veenendaal

Zandstraat 72, 3905 ED Veenendaal

139 m² Bouwjaar 1920 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Zandstraat 72 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 317 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
317 m²
Inhoud
498 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zandstraat 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandstraat 72

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk verhuurd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (113.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten
Tuin type
Achtertuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3055 Inwoners
1380 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1399 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde 't Hoorntje
58% Koopwoningen
5.166 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandstraat 72

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Zandstraat 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandstraat 72?

De prijsindicatie voor Zandstraat 72 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hoorntje is €323.000. Dat komt neer op circa €2.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandstraat 72 zich tot de wijk 't Hoorntje?

Zandstraat 72 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 139 m² in de wijk 't Hoorntje. De buurt telt 1.399 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.166 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandstraat 72?

Zandstraat 72 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in 't Hoorntje, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandstraat 72 vergeleken met de buurt?

Zandstraat 72 heeft 139 m² woonoppervlakte en 498 m³ inhoud. Het perceel is 317 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In 't Hoorntje ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandstraat 72 en wat betekent dat?

Zandstraat 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandstraat 72?

Zandstraat 72 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 113 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Hoorntje?

De wijk 't Hoorntje in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Hoorntje?

Vanuit Zandstraat 72 in 't Hoorntje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Hoorntje?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandstraat 72: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Hoorntje?

Recreatie nabij 't Hoorntje: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Zandstraat 72?

Zandstraat 72 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €475.000 tot €525.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in 't Hoorntje is €323.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Zandstraat 72?

Een woningrapport voor Zandstraat 72 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Hoorntje. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen