Benedenwoning Beurtschip 42 Veenendaal

Beurtschip 42, 3904 RG Veenendaal

42 m² Bouwjaar 1978 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Beurtschip 42 is een benedenwoning in Veenendaal, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
130 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Beurtschip 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beurtschip 42

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
87.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3645 Inwoners
1365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1350 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Schepenbuurt
88% Koopwoningen
6.348 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beurtschip 42

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Beurtschip 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Beurtschip 42?

De prijsindicatie voor Beurtschip 42 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Schepenbuurt is €435.000. Dat komt neer op circa €10.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beurtschip 42 zich tot de wijk Schepenbuurt?

Beurtschip 42 is een benedenwoning van 42 m² in de wijk Schepenbuurt. De buurt telt 1.350 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.348 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beurtschip 42?

Beurtschip 42 is een benedenwoning in Schepenbuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beurtschip 42 vergeleken met de buurt?

Beurtschip 42 heeft 42 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Schepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beurtschip 42 en wat betekent dat?

Beurtschip 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beurtschip 42?

Beurtschip 42 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schepenbuurt?

De wijk Schepenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schepenbuurt?

Vanuit Beurtschip 42 in Schepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.