Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Anker 50 Veenendaal

Anker 50, 3904 PM Veenendaal

156 m² Bouwjaar 1977 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Anker 50 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 330 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
554 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Anker 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anker 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.1%
CO₂-emissie
24.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3645 Inwoners
1365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1350 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Schepenbuurt
88% Koopwoningen
6.348 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anker 50

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Anker 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Anker 50?

De prijsindicatie voor Anker 50 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Schepenbuurt is €435.000. Dat komt neer op circa €2.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anker 50 zich tot de wijk Schepenbuurt?

Anker 50 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 156 m² in de wijk Schepenbuurt. De buurt telt 1.350 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.348 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anker 50?

Anker 50 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Schepenbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Anker 50 vergeleken met de buurt?

Anker 50 heeft 156 m² woonoppervlakte en 554 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anker 50 en wat betekent dat?

Anker 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anker 50?

Anker 50 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 140 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schepenbuurt?

De wijk Schepenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schepenbuurt?

Vanuit Anker 50 in Schepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.