Streetview Anker 46 Veenendaal

Anker 46, 3904 PM Veenendaal

173 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label APLUS

Anker 46 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 426 m² en 6 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
426 m²
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Anker 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anker 46

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3645 Inwoners
1365 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1350 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Schepenbuurt
88% Koopwoningen
6.348 Inwoners per km²

Locatie van Anker 46

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Anker 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Anker 46?

De prijsindicatie voor Anker 46 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Schepenbuurt is €435.000. Dat komt neer op circa €2.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anker 46 zich tot de wijk Schepenbuurt?

Anker 46 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Schepenbuurt. De buurt telt 1.350 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.348 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anker 46?

Anker 46 is een woonhuis in Schepenbuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Anker 46 vergeleken met de buurt?

Anker 46 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 426 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Schepenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anker 46 en wat betekent dat?

Anker 46 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Anker 46?

Anker 46 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schepenbuurt?

De wijk Schepenbuurt in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schepenbuurt?

Vanuit Anker 46 in Schepenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schepenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Anker 46: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1 km.