Streetview Walenburg 8 Veenendaal

Walenburg 8, 3904 JM Veenendaal

421 m² Bouwjaar 1975

Walenburg 8 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 421 m² en een perceel van 3233 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
421 m²
Perceeloppervlakte
3233 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Walenburg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

790 Inwoners
270 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€779.000 Gem. woningwaarde Salamander
98% Koopwoningen
2.849 Inwoners per km²

Locatie van Walenburg 8

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Walenburg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Walenburg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Salamander is €779.000. Dat komt neer op circa €1.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walenburg 8 zich tot de wijk Salamander?

Walenburg 8 is een woonhuis van 421 m² in de wijk Salamander. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.849 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walenburg 8?

Walenburg 8 is een woonhuis in Salamander, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Walenburg 8 vergeleken met de buurt?

Walenburg 8 heeft 421 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3233 m². In Salamander ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Salamander?

De wijk Salamander in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Salamander?

Vanuit Walenburg 8 in Salamander bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Salamander?

Zorg en onderwijs in de buurt van Walenburg 8: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Salamander?

Recreatie nabij Salamander: restaurant (0.7 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Walenburg 8?

Een woningrapport voor Walenburg 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Salamander. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.